"Spokojnosť našich klientov je pre nás kľúčová. Definuje našu víziu ako robiť tento biznis."

Realitná kancelária, ktorá vznikla v roku 2019 s cieľom pomáhať našim klientom pri dôležitom kroku - predaj / prenájom svojej nehnuteľnosti. Zakladáme si na spätnej väzbe. Celé naše portfólio je tvorené na základe pozitívneho odporúčania od našich spojojných klientov. Budovanie dôvery je omnoho jednoduchšie, pokiaľ sa na nás obráti klient, ktorý dostal pozitívnu referenciu na našu prácu. A dôvera je v tomto obchodnom vzťahu dôležitá. Máme pro klientsky prístup. S klientom preberáme rôzne uhly pohľadu na obchod, zistíme jeho potreby a vypracujeme obchodnú stratégiu, ktorá smeruje k naplneniu spoločného cieľa - PREDAJ, KÚPA alebo PRENÁJOM.

Ponuka našich služieb

Vyberie si u nás každý. Buď jednu alebo aj všetky.

image

Home staging

Pripravíme Vašu nehnuteľnosť na predaj / prenájom tak, aby vyzerala na trhu čo najlepšie a bola pripravená na konkurenciu.

image

Ocenenie nehnuteľnosti

Chcete zistiť akú má Vaša nehnuteľnosť hodnotu? Vypracujeme Vám profesionálne ocenenie nehnuteľnosti. Vhodné napr. pri dedičských konaniach.

image

Právne poradenstvo

Vieme Vám poradiť pri jednoduchých ale aj pri zložitých obchodných prípadoch a navrhnúť riešenie, ktoré bude v súlade s právom ale aj morálkou.