Bývaj tu - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

JUDr. Veronika Frühauf

JUDr. Veronika Frühauf

Konateľ/ Maklér Senior

hovorím po slovenskyI speak english

+421949 108 074

navratilova@byvajtu.com

Tejto práci sa venovala moja mama, ktorá mi ukázala základy. Aktívne som sa začala realitám venovať po skončení vysokej školy, kedy som zdedila rodinnú firmu. Najprv som naberala prax v realitnej kancelarii, kde som sa za 5 rokov stretla s rôznymi obchodnými prípadmi. Každý obchodný prípad je iný a každý ma niečo nové naučí a práve to ma na mojej práci baví najviac - rozmanitosť klientov a nehnuteľností.

Po nadobudnutí znalostí v obchode som sa rozhodla založiť vlastnú realitnú kanceláriu - Bývaj tu.

Moju ponuku tvoria nehnuteľnosti, ktoré som získala na základe odporúčaní od klientov, s ktorými sme úspešne zrealizovali obchod a tí ma doporučili ďalej.
Pokiaľ sa Vám páči moja práca - som Vám k dispozícií. Každá nehnuteľnosť je pre mňa výzva.

Riadim sa v živote heslom: DÁŠ A DOSTANEŠ a toto heslo som preniesla aj do svojej práce.

Maklér má 5 ponúk
JUDr. Kvetoslava Kvalténiová

JUDr. Kvetoslava Kvalténiová

Maklér Senior

hovorím po slovensky

+421905 723 144

kvalteniova@byvajtu.com

Práca s nehnuteľnosťami je krásne a zodpovedné povolanie a v mojom prípade si ma reality vždy našli a nemusela som ich hľadať ja. Všetky moje ponuky tvoria nehnuteľnosti od priateľov, známych a klientov, s ktorými som zrealizovala obchody a oni ma odporučili ďalej.

Mojou veľkou výhodou pri práci realitného makléra sú 30 - ročné profesionálne skúsenosti z oblasti práva a obchodu. Ale prvoradým cieľom pri práci s realitami je p o č ú v a ť klientove priority a predstavy. Chcem byť ku klientovi čo najbližšie a jeho spokojnosť je pre mňa dôležitá.

Základom každej práce je nielen aby Vás bavila, ale predovšetkým, aby ste jej rozumeli a odvádzali ju čo najlepšie. Veď predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí najväčšou transakciou ich života.

Veľmi rada Vám budem pomáhať, stáť pri Vás a budem Vám k dispozícii či už pri kúpe, predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti.

Maklér má 14 ponúk
PaedDr. Eva Nagyová

PaedDr. Eva Nagyová

Maklér Senior

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulI speak english

+421948 857 574

nagyova@byvajtu.com

Obchodnej činnosti sa venujem už viac ako 20 rokov, z toho posledné roky realitám. Práca s ľuďmi ma teší, baví a napĺňa, snažím sa v nej spojiť profesionalitu s ľudským prístupom - teda nielen odviesť stopercentnú prácu, ale zároveň si vybudovať s klientom dobrý vzťah a splniť jeho sen o bývaní. Vďaka tomu moje portfólio tvoria nehnuteľnosti na základe odporúčaní klientov, s ktorými som zrealizovala úspešné obchody.

Každý obchodný prípad riešim s plným nasadením, služby profesionálneho fotografa či inej potrebnej dokumentácie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, odborné poradenstvo ohľadne financovania, ako aj ohľadne celého obchodného prípadu, sú samozrejmosťou.

Moje dlhoročné skúsenosti mi potvrdzujú, že základom úspešného obchodu je zodpovednosť, spoľahlivosť, dôvera, komunikácia a samozrejme cieľavedomá orientácia na cieľ – toto všetko Vám rada poskytnem pri akejkoľvek transakcii Vašej nehnuteľnosti a pri splnení Vášho sna o bývaní.

Maklér má 3 ponuky
Michaela Chytilová

Michaela Chytilová

Maklér Junior

hovorím po slovenskyI speak english

+421914 256 227

chytilova@byvajtu.com

Maklér má 3 ponuky